pre koho je vhodná včelia sauna

Pobyt vo včelej saune (apidomčeku) je veľmi príjemný relax. A nielen to. Včelia sauna môže zlepšiť činnosť srdca, upokojuje dych, znižuje hyperaktivitu. Včelia sauna pozitívne pôsobí aj na pohlavný systém mužov. Nadýchnite sa včelieho vzduchu.

 

Inhalovanie úľového vzduchu

Úľový vzduch je plný prírodných éterických látok, propolisu, fytohormónov, ferohormónov, medu, slinných sekrétov včiel či tekutých voskových čiastočiek, ktoré majú priaznivý vplyv na dýchaciu sústavu.

Inhalovanie úľového vzduchu je vhodné takmer pre všetkých. Môže priaznivo vplývať na vaše zdravie, ak trpíte na rôzne ochorenia. Terapia inhalovania úľového vzduchu sa odporúča všetkým, ktorí trpia nejakou alergiou, pre tých, ktorí trpia nepravidelným búšením srdca, teda arytmiou, pre astmatikov, pre tých, ktorí trpia bolesťami svalov a kĺbov či bronchitídou.

Včelia sauna a inhalovanie úľového vzduchu je skvelé aj pre ľudí, ktorí trpia depresiami či majú úzkostné poruchy, dokáže im pomôcť vyriešiť aj psychické procesy a upokojiť organizmus.

Inhalovanie úľového vzduchu je vhodné aj pre ľudí, ktorí trpia chronickými ochoreniami či majú zlomeniny. Nízky a vysoký tlak je častokrát vecou, ktorá nám spôsobuje nesprávne fungovanie organizmu, no aj na ten má včelia sauna prospešné účinky.

 

Infekcie a imunita

Inhalovanie úľového vzduchu taktiež napomáha, ak trpíte migrénami, ale aj inými bolesťami, dokáže podporiť organizmus pri boji s infekciou a dať dokopy organizmus, ktorý infekcie doslova priťahuje. Taktiež je vhodný na oslabenú imunitu, a tak, ako je pre organizmus človeka prospešný med či propolis, tak je prospešné aj inhalovanie úľového vzduchu vo včelej saune.

Pooperačné stavy organizmu sú niečím, čo vie pri istých typoch organizmu u ľudí narobiť veľa problémov. Napríklad, váš organizmus je po operácii vo fyzickej alebo psychickej nepohode. Aj tieto pooperačné stavy vie inhalovanie vyriešiť a vášmu organizmu napomôcť v tom najlepšom možnom smere.

 

Apiterapia

Apiterapia je rozličná a veľmi rôznorodá.

Môže sa jednať o aplikáciu apitoxínu pomocou včelích bodnutí alebo napríklad inhaláciu vzduchu z včelích úľov. Je na vás, ktorú forma apiterapie si vyberiete.

Inhalovanie včelieho vzduchu má viac benefitov ako nevýhod a negatív.

Pri vašich zdravotných problémoch môže včelia sauna napomáhať k zlepšeniu vášho zdravia a podporiť doterajšiu konvenčnú liečbu.

Príjemné, prospešné a bezpečné inhalovanie vzduchu vo včelej saune

Dýchanie, tak samozrejmé a životodarné. Doprajte si ozdravujúci zážitok inhalovania úľového vzduchu, ktorý prináša včelia sauna.

Viac o včelej saune