benefity úľového vzduchu

Úľový vzduch je plný prírodných éterických látok, propolisu, fytohormónov, ferohormónov, medu, slinných sekrétov včiel či tekutých voskových čiastočiek, ktoré majú priaznivý vplyv na zdravie. Včelia sauna (apidomček) si našla svojich fanúšikov po celom svete. Objavte benefity, ktoré dýchanie včelieho vzduchu prináša.

 

Ako pôsobí pobyt vo včelej saune

 

Pomôže zmierniť artritídu

Úľový vzduch dokáže človeku napomôcť pri bolestiach kĺbov a svalov, a teda aj pri artritíde. Inhalovanie včelieho vzduchu organizmu napomáha dokonale aj po fyzickej stránke a telo krásne uvoľní.

Občas postačí dvadsať minút inhalovania úľového vzduchu vo včelej saune / apidomčeku a vaše telo bude ako znovuzrodené.

 

Úľový vzduch môže pomôcť pri alergiách

Alergia na niečo v ovzduší či na konkrétne veci, alergické príznaky alebo kýchaniemôžete riešiť inhalovaním včelieho vzduchu.

 

Dýchanie úľového vzduchu priaznivo vplýva na imunitné a neurologické stavy

Apiterapia sa môže použiť ako podpora pri medicínskej liečbe chorôb spojených s imunitným systémom aj neurologickým systémom. Inhalovanie vo včelej saune je pre našu imunitu ako stvorené a mali by sme ho aspoň raz mesačne aplikovať.

 

Včelia sauna môže regulujovať funkciu štítnej žľazy

Zistilo sa, že dýchanie úľového vzduchu môže pomôcť regulovať funkciu štítnej žľazy u žien, ktoré majú hypertyreózu. Avšak, výskum vplyvu včelieho vzduchu na funkciu štítnej žľazy je v súčasnosti veľmi obmedzený a na potvrdenie tejto skutočnosti je potrebných viac štúdií. Vyskúšať to, sa vám určite vyplatí.

 

Celkovo sa včelia sauna - apidomček a terapie spojené s inhalovaním úľového vzduchu hodnotia ako veľmi prospešné a terapia v takzvanom apidomčeku je zázrakom, ktorý váš organizmus potrebuje. Okrem toho je to príjemný relax. Navyše, včelia sauna pomáha pohlavnému systému mužov, znižuje hyperaktivitu, upokojuje dych a pomáha zlepšiť celkovú činnosť srdca.

Záleží len na vás a na vašej diagnóze. Dýchanie úľového vzduchu pomôže možno práve vám a zasiahne v správny čas na správnom mieste.

Príjemné, prospešné a bezpečné inhalovanie vzduchu vo včelej saune

Dýchanie, tak samozrejmé a životodarné. Doprajte si ozdravujúci zážitok inhalovania úľového vzduchu, ktorý prináša včelia sauna.

Viac o včelej saune