ako funguje dýchanie vo včelej saune

Dýchanie úľového vzduchu je u nás relatívne novinka, ktorá si postupne nachádza svojich fanúšikov.

V krajinách ako Ukrajina, Rusko, Slovinsko, Rumunsko je táto terapia oveľa rozšírenejšia. Je to veľmi efektívna prírodná terapia, súčasť apiterapie (terapie včelími produktami) a dokonca sa rozvíja aj ako alternatíva v oblasti oficiálnej medicíny.

benefity úľového vzduchu

Úľový vzduch je plný prírodných éterických látok, propolisu, fytohormónov, ferohormónov, medu, slinných sekrétov včiel či tekutých voskových čiastočiek, ktoré majú priaznivý vplyv na zdravie. Včelia sauna (apidomček) si našla svojich fanúšikov po celom svete. Objavte benefity, ktoré dýchanie včelieho vzduchu prináša.

pre koho je vhodná včelia sauna

Pobyt vo včelej saune (apidomčeku) je veľmi príjemný relax. A nielen to. Včelia sauna môže zlepšiť činnosť srdca, upokojuje dych, znižuje hyperaktivitu. Včelia sauna pozitívne pôsobí aj na pohlavný systém mužov. Nadýchnite sa včelieho vzduchu.

Príjemné, prospešné a bezpečné inhalovanie vzduchu vo včelej saune

Dýchanie, tak samozrejmé a životodarné. Doprajte si ozdravujúci zážitok inhalovania úľového vzduchu, ktorý prináša včelia sauna.

Sledujte nás na

Citát o včelách:

Mária Terézia:
"Užitočnosť včelárstva, v ktorom mnohí pracovití poddaní našli čistý a istý zdroj k zaplateniu daní tak potrebných. Venujme úsilie tomu, aby sme tomuto dôležitému hospodárskemu odvetviu venovali zvláštnu pozornosť a  podporu a v našej krajine ho postupne zvelebovali a šírili."

medaren logo male